REMP Paywall (2.0.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Forgot password?
he: שכחת סיסמה?

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Password
he: סיסמה

en: OR
he: או

en: Configuration
he: הגדרות

en: Log in
he: כניסה

en: Language code
he: קוד השפה

en: About
he: אודות

en: Sign in
he: כניסה

en: My Profile
he: הפרופיל שלי
