REMP Paywall (2.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Forgot password?
hi: पासवर्ड भूल गए?

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: OR
hi: या

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: About
hi: के बारे में
