REMP Paywall (2.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Forgot password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Password
hr: Lozinka

en: OR
hr: ILI

en: Configuration
hr: Postavke

en: Log in
hr: Prijava

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: About
hr: Opis
