REMP Paywall (2.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Forgot password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը։

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
