REMP Paywall (2.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Register
id: Daftar

en: Forgot password?
id: Lupa Password

en: Email address
id: Alamat email

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Password
id: Sandi

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Log in
id: Login

en: Language code
id: Kode bahasa

en: About
id: Tentang
