REMP Paywall (2.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Forgot password?
ja: パスワードお忘れですか？

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Password
ja: パスワード

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Log in
ja: ログイン

en: Language code
ja: 言語コード

en: About
ja: アバウト

en: Sign out
ja: サインアウト

en: Sign in
ja: サインイン
