REMP Paywall (2.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Password
jv: Sandhi

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani
