REMP Paywall (2.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Forgot password?
ka: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Password
ka: პაროლი

en: OR
ka: ან

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Language code
ka: ენის კოდი
