REMP Paywall (2.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Forgot password?
kk: Кілт сөзіңізді ұмытып қалдыңыз ба?

en: Email address
kk: Email адресі

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Log in
kk: Кіру

en: Language code
kk: Тілдің коды
