REMP Paywall (2.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Forgot password?
kn: ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಮರೆತು ಹೋಗಿದೆಯೇ?

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
