REMP Paywall (2.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Forgot password?
ku: وشه‌ی نهێنیت بیرکردووه‌؟

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە
