REMP Paywall (2.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Forgot password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: About
lt: Apie
