REMP Paywall (2.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Password
lv: Parole

en: OR
lv: VAI

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Language code
lv: Valodas kods

en: About
lv: Par
