REMP Paywall (2.0.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Log in
mg: Fidirana
