REMP Paywall (2.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Forgot password?
mn: Нууц үгээ мартасан уу?

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Language code
mn: Хэлний код
