REMP Paywall (2.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Forgot password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Password
nl: Wachtwoord

en: OR
nl: OF

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Log in
nl: Inloggen

en: Language code
nl: Taalcode

en: About
nl: Over

en: Campaign
nl: Campagne

en: Sign out
nl: Uitloggen

en: Sign in
nl: Inloggen

en: My Profile
nl: Mijn Profiel
