REMP Paywall (2.0.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Forgot password?
pl: Zapomniane hasło?

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Password
pl: Hasło

en: OR
pl: LUB

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Language code
pl: Kod języka

en: About
pl: O stronie

en: Campaign
pl: Kampania

en: Form title
pl: Tytuł formularza

en: Sign in
pl: Wpisz się

en: My Profile
pl: Mój profil
