REMP Paywall (2.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Password
fa: رمز

en: OR
fa: یا

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Log in
fa: ورود

en: Language code
fa: کد زبان

en: About
fa: درباره
