REMP Paywall (2.0.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Register
pt: Registro

en: Forgot password?
pt: Esqueceu sua senha?

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Password
pt: Senha

en: OR
pt: OU

en: Configuration
pt: Configurações

en: Log in
pt: Entrar

en: Language code
pt: Código do idioma

en: About
pt: Sobre

en: Campaign
pt: Campanha

en: Sign out
pt: Sair

en: Premium content
pt: Conteúdo premium

en: Sign in
pt: Autenticar-se

en: My Profile
pt: Meu Perfil
