REMP Paywall (2.0.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Forgot password?
pt: Esqueceu-se da senha?

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Subscribe
pt: Subscrever

en: Password
pt: Senha

en: OR
pt: OU

en: Configuration
pt: Configuração

en: Log in
pt: Entrar

en: Language code
pt: Código de idioma

en: About
pt: Sobre

en: Campaign
pt: Campanha

en: My Profile
pt: Meu Perfil
