REMP Paywall (2.0.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Forgot password?
ru: Забыли пароль?

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Password
ru: Пароль

en: OR
ru: ИЛИ

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Log in
ru: Войти

en: Language code
ru: Код языка

en: About
ru: Информация

en: Form title
ru: Заголовок формы

en: Sign in
ru: Войти

en: My Profile
ru: Мой Профиль
