REMP Paywall (2.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Password
sk: Heslo

en: OR
sk: ALEBO

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: About
sk: Informácie o
