REMP Paywall (2.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Forgot password?
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Password
sr: Лозинка

en: Log in
sr: Пријави се

en: Language code
sr: Кȏд језика
