REMP Paywall (2.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Forgot password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Email address
sv: E-postadress

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Password
sv: Lösenord

en: OR
sv: ELLER

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Log in
sv: Logga in

en: Language code
sv: Språkkod

en: About
sv: Om

en: Sign in
sv: Logga in
