REMP Paywall (2.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Forgot password?
th: ลืมรหัสผ่าน?

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: OR
th: หรือ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: About
th: เกี่ยวกับ
