REMP Paywall (2.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Forgot password?
tr: Parolanızı mı unuttunuz?

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Password
tr: Parola

en: OR
tr: VEYA

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Language code
tr: Dil kodu

en: About
tr: Hakkında

en: My Profile
tr: Profilim
