REMP Paywall (2.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Forgot password?
ug: ئىم نى ئۇنۇتتىڭىزمۇ؟

en: Password
ug: پارول

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Log in
ug: كىرىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە
