REMP Paywall (2.0.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Forgot password?
uk: Забули пароль?

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Password
uk: Пароль

en: OR
uk: АБО

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Log in
uk: Вхід

en: Language code
uk: Код мови

en: About
uk: Про модуль

en: Campaign
uk: Кампанія

en: Sign out
uk: Вийти

en: Sign in
uk: Увійти
