REMP Paywall (2.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Forgot password?
vi: Quên mật khẩu?

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Campaign
vi: Chiến dịch
