RePEc (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Provider name
ar: اسم الموفر
