RePEc (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Base path
ca: Camí base

en: Abstract
ca: Resum

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web
