RePEc (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Your changes have been saved.
da: Ændringer gemt.

en: Base path
da: Basissti

en: Abstract
da: Resume

en: About
da: Om

en: Web services
da: Web-services

en: Provider name
da: Leverandørnavn
