RePEc (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Base path
et: Baasasukoht

en: Abstract
et: Abstraktne

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused
