RePEc (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Base path
eu: Bide basea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
