RePEc (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Your changes have been saved.
fi: Muutoksesi on tallennettu.

en: Base path
fi: Peruspolku

en: About
fi: Tietoja

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
