RePEc (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Your changes have been saved.
fr: Vos modifications ont été enregistrées.

en: Base path
fr: Chemin de base

en: Abstract
fr: Résumé

en: Series
fr: Série

en: About
fr: À propos

en: Web services
fr: Services Web

en: Provider name
fr: Nom du fournisseur
