RePEc (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Base path
he: הנתיב הבסיסי

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
