RePEc (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Your changes have been saved.
hu: A módosítások mentése megtörtént.

en: Base path
hu: Bázis útvonal

en: Abstract
hu: Összefoglalás

en: Series
hu: Sorozat

en: About
hu: Leírás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Provider name
hu: Szolgáltató neve
