RePEc (2.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Your changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: Base path
it: Percorso di base

en: Abstract
it: Astratto

en: About
it: Informazioni

en: Web services
it: Web service

en: Provider name
it: Nome del provider
