RePEc (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Keywords
ja: キーワード

en: Your changes have been saved.
ja: 変更は保存されました。

en: Base path
ja: ベースパス

en: Abstract
ja: 要約

en: About
ja: アバウト

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Provider name
ja: プロバイダー名
