RePEc (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: About
lt: Apie

en: Web services
lt: Web paslaugos
