RePEc (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Base path
lv: Bāzes ceļš

en: About
lv: Par

en: Web services
lv: Web servisi

en: Provider name
lv: Pakalpojuma sniedzēja nosaukums
