RePEc (2.0.0-beta1) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: Keywords
no: Nøkkelord

en: Your changes have been saved.
no: Endringene ble lagret.

en: Base path
no: Basesti

en: Abstract
no: Sammendrag

en: About
no: Om

en: Web services
no: Vevtjenester

en: Provider name
no: Navn på tilbyder
