RePEc (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Base path
nl: Basispad

en: Abstract
nl: Samenvatting

en: About
nl: Over

en: Web services
nl: Webservices

en: Provider name
nl: Naam provider

en: Please enter a valid url.
nl: Geef een geldige URL op.
