RePEc (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Your changes have been saved.
oc: Vòstras modificacions son estadas enregistradas.

en: Base path
oc: Camin de basa

en: Abstract
oc: Resumit

en: About
oc: A prepaus

en: Web services
oc: Servicis Web
