RePEc (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Base path
pl: Ścieżka bazowa

en: Series
pl: Serie

en: About
pl: O stronie

en: Web services
pl: Usługi web

en: Provider name
pl: Nazwa dostawcy
