RePEc (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Base path
ro: Cale de bază

en: About
ro: Despre

en: Web services
ro: Servicii web
