RePEc (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Your changes have been saved.
tr: Yaptığınız değişiklikler kaydedildi.

en: Base path
tr: Ana yol

en: About
tr: Hakkında

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Provider name
tr: Sağlayıcı adı
