RePEc (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Base path
uk: Основний шлях

en: Abstract
uk: Анотація

en: Series
uk: Серіал

en: About
uk: Про модуль

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Provider name
uk: Назва постачальника
