RePEc (2.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Your changes have been saved.
sv: Dina ändringar har sparats.

en: Base path
sv: Grundsökväg

en: Abstract
sv: Abstrakt

en: About
sv: Om

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Provider name
sv: Leverantörsnamn
